Project Description

DS_logo_CMYK_black

Obiekt Dworek Szwajcaria by MHotels wybudowany z drewnianych bali, jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Obok Dworku przebiega kilka szlaków turystycznych na Wielką Raczę Rachowiec, Skalankę i inne.

Wyjątkowe miejsce dla gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania, urodziny, przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje oraz spotkania integracyjne. Nasze klimatyczne wesela pozostaną na długo w Państwa pamięci.

Oferujemy 18 komfortowych pokoi wyposażonych w telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz Salę Restauracyjną, Salę Klubową z barem i bawialniami dla starszych i młodszych dzieci, Salę Kinowo – Bankietową z wyborem filmów. W cenie każdego pokoju oprócz Wi-Fi i monitorowanego parkingu, wliczone jest śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego, a wyróżnia nas wspaniała jajecznica przygotowywana przy gościu i serwowana w specjalnych mini patelniach.

W okresie letnim zapraszamy do naszego wspaniałego ogrodu w którym organizujemy przyjęcia z grillem a dla dzieci udostępniamy plac zabaw z basenem.

Dane adresowe:

Project Details